czwartek, 18 marca 2010

Godzina dla Ziemi -zrób to dla siebie, zrób to dla innych

Pamiętaj 27 marca zgaś światło na taką symboliczną godzinę.

Możesz użyć świeczki lub latarki albo lampy naftowej.

Nic nie stracisz ale zdziałasz.

Przyłącz się do całego świata :)

Gdy podpiszesz się ze zgasisz światło na godzinę 27 marca  w prezęcie otrzymasz żarówkę 

Resztę przeczytasz niżej lub pod tym linkiem:




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz