Pamiętaj 27 marca zgaś światło na taką symboliczną godzinę.
Możesz użyć świeczki lub latarki albo lampy naftowej.
Nic nie stracisz ale zdziałasz.
Przyłącz się do całego świata :)
Gdy podpiszesz się ze zgasisz światło na godzinę 27 marca w prezęcie otrzymasz żarówkę
Resztę przeczytasz niżej lub pod tym linkiem:

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz